+370 650 59 000
Turite klausimų? Pasiūlymų? Bendraukime tiesiogiai

Apie mus

UAB Nordekspresas krovinių pervežimo veiklą pradėjo nuo 1997 metų. Mūsų specializacija krovinių pervežimas Lietuvoje ir tarptautiniais maršrutais. Išskirtinis dėmesys, lanksti kainų sistema ir pastoviems klientams taikomos nuolaidos yra svarbiausios priežastys, dėl kurių mus pasirinko daugelis žinomų įmonių.

Mūsų patikimumą geriausiai įrodo ilgametė darbo patirtis. Perveždami klientų krovinius prisiimame visą atsakomybę. Pristatome krovinį saugiai nuo durų iki durų ir rūpinamės, kad krovinys laiku pasiektu galutinį tikslą. Įmonė „Nordekspresas“ garantuoja aukščiausią krovinių pervežimo kokybę. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 80 darbuotojų.

Mūsų tikslas – suprasti klientų poreikius ir suteikti kokybiškas paslaugas.

Mūsų vertybės – profesionalumas, komandinis darbas, griežta kokybės kontrolė ir lankstumas. Siekiame tapti vieni iš lyderių  Lietuvos transporto ir logistikos paslaugų rinkoje.

Mus verta pasirinkti, dėl šių priežasčių:

Mes visuomet galime pateikti tinkamą Jūsų kroviniui gabenti, techniškai tvarkingą transporto priemonę pageidaujamu metu;

Greitai ir saugiai pristatome krovinius į daugumą Lietuvos ir Europos vietų;

Galime pasiūlyti lanksčias atsiskaitymo sąlygas bei nuolaidas sudarant ilgalaikes sutartis.

Mes surandame kompromisą su klientu, dėl bendradarbiavimo sąlygų ir įvykdome visus kliento pageidavimus.

2013 m. „Verslo žinių“ organizuojamame projekte „Gazelė“ , kuris skirtas įvertinti augančias, lanksčias ir pelningas organizacijas, „Nordekspresas“ buvo pripažintas viena iš sėkmingiausiai dirbančių Lietuvos bendrovių.